В області за минулий тиждень на ГРВІ захворіли понад 5,6 тис осіб

У Черкаській області за попередній тиждень захворіли 5 660 осіб на ГРВІ, включно із COVID-19, із них 2 886 – діти до 17 років (52,0%). Показник захворюваності на понад 6% вище епідемічного порогу.

Найвищі показники захворілих на ГРВІ, зокрема COVID-19 відзначались у Черкаському та Уманському районах.

За минулий тиждень  шпиталізовано 341 особа (6% від кількості захворілих), із них 188 діти до 17 років. Найбільше ушпиталених серед дітей віком  від 0-4 років.

Летальних випадків унаслідок грипу не зареєстровано.

На звітному тижні профілактичні щеплення проти грипу отримали 232 особи, із них – 220 осіб з групи медичного та епідемічного ризику.

Довідково:

• Із початку епідемічного сезону із 2 жовтня до 3 грудня на ГРВІ перехворіли 50 256 осіб, що на 26% більше аналогічного періоду сезону 2022-2023 років. Питома вага дітей серед захворілих становить 56,8%.
  • Із початку сезону летальних випадків унаслідок грипу не зареєстровано.
  • Від початку епідсезону проти грипу вакциновано 2 514 осіб, з них 2 219 осіб з групи медичного та епідемічного ризику.

Черкаський обласний ЦКПХ нагадує, що найкращий спосіб вберегтися від грипу — щорічна вакцинація. Вакцинуватися проти грипу можна не лише на початку, а й упродовж усього епідсезону.

Пам’ятайте, що вакцинація проти грипу не захищає від COVID-19 і навпаки!