Новорічну поштову резиденцію офіційно відкрито: коли та на що чекати у грудні від головної пошти країни
Сьогодні, 1 грудня, у стінах головної пошти країни офіційно відкривається Новорічна поштова резиденція. Щороку Укрпошта перетворюється на осередок різдвяного дива та отримує тисячі листів від дітлахів, адресованих Святому Миколаю та іншим Новорічним чарівникам. Цьогоріч — теж. Водночас на малечу чекає дещо й нове.
Укрпошта спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запускає єднальну ініціативу «Диводій», щоб кожна дитина повірила, що здатна створити диво, а відтак стати Диводієм для іншої дитини — не лише друга, а й маленького незнайомця.
Стати Диводієм просто:
- Взяти чистий аркуш та написати й намалювати щось тепле і світле для іншої дитини.
- Зазначити на конверті «від Диводія» та написати адресу: вул. Хрещатик, 22, м. Київ, 01001, Україна. Поштову марку клеїти не обов’язково. Прохання надсилати лише листи та малюнки.
- У відділенні Укрпошти вкласти лист у поштову скриньку.
Передбачено 45 святкових дитячих куточків по всій країні. У деяких із них буде організовано майстер-класи для малечі, зокрема з написання листів, оформлення листівок тощо. Гості, які будуть на відкритті Новорічної поштової резиденції у Києві, відразу ж матимуть змогу їх побачити. До 6 грудня такі куточки буде встановлено у центральних відділеннях всіх обласних центрів України та у невеликих містах Чернігівської, Сумської, Харківської, Херсонської, Миколаївської й Дніпропетровської областей. Інформацію щодо дати та часу проведення майстер-класів чекайте у відділеннях.
«Діти в Україні долають чимало труднощів, тож давайте допоможемо їм мріяти якомога більше. Ініціатива “Диводій”, яку запустили ЮНІСЕФ та Укрпошта, дає кожній дитині надію на краще майбутнє та дарує святкове тепло», — зазначив Голова Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Мунір Мамедзаде.
Дитячі листи збиратимуться з 1 до 15 грудня. А вже з 21 грудня їх буде завантажено в автівки Укрпошти, і ті вирушать по всій Україні. Відтак кожен лист знайде свого маленького отримувача.
«Щороку Укрпошта незримо об’єднує тисячі людей по всьому світу, доставляючи листівки, листи та подарунки. Ми не знаємо, чого очікувати у грудні, але знаємо, що можемо привнести самі — трішки дива для кожного. Стати Диводіями. Для себе, знайомих і маленьких незнайомців. Які ще несподіванки будуть від Укрпошти? 6 грудня, до Дня Святого Миколая, ми готуємо презентацію нової поштової марки. Натякнули, тож дочекайтеся. Ще одну поштову марку випустимо 22 грудня, до Різдва Христового», — прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.
Укрпошта радо запрошує гостей до Новорічних поштових резиденцій, що зосереджені по всій країні, — спілкуватися зі Святим Миколаєм та його помічниками, писати листи й ділитися найомріянішим та найпотаємнішим з іншими дітлахами у куточках «Диводій», загадувати бажання та вірити безмежно у їх здійснення.
Афіша грудневих диводійств від головної пошти країни
- 1 грудня: відкриття Новорічних поштових резиденцій
- 2, 3 грудня: аніматори у Новорічних поштових резиденціях
- 6 грудня: вихід нової марки до Дня Святого Миколая
- 6–15 грудня: майстер-класи від ЮНІСЕФ у дитячих куточках «Диводій» (із переліком можна ознайомитися за посиланням)
- 21 грудня: старт розвезення дитячих листів по всій країні
- 22 грудня: вихід нової марки до Різдва Христового
-
14:56Спорт сильних: на Черкащині борці виборюють всеукраїнську першість
Сьогодні Черкащина приймає Кубок України з греко-римської боротьби. Першість виборюють понад 140 спортсменів із 14 областей України. Зокрема, й нашої. Учасників та їхніх тренерів привітав…
14:56 -
17:56«В агро треба прибирати перепони, а не вибудовувати їх», – Ігор Табурець
День дискусій і пошуків оптимальних шляхів упровадження реформи з меліорації. На Черкащині триває ІІІ Меліоративний форум і виїзні комітетські слухання Комітету Верховної Ради України з…
17:56 -
16:49Версія 2.0: в Україні посилюють регіональну координацію Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»
Оновлена. Масштабована. Людиноцентрична. Поле присутності Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» посилюють в Україні через рік після створення Регіональної координації. Про це інформують в координаційному…
16:49 -
16:36В області прогнозують зниження температур
Гігантський блокуючий антициклон-довгожитель, який у метеорології називають «парниковим котлом», тривалий час не допускав у наш регіон свіже повітря Атлантики. Проте вчора він все ж дозволив…
16:36 -
16:10На Черкащині триває жнивна кампанія
Майже 800 тис.тонн збіжжя та зернобобових вже зібрали на Черкащині. Аграрії обробили 138,6 тис. га. Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку ОВА. Середня урожайність…
16:10 -
15:53Каталог “Українська техніка для громад” презентували на Черкащині
У межах президентської політики “Зроблено в Україні” в Черкасах відбулась нарада щодо всеукраїнського роуд-шоу “Українська техніка для громад”. У Черкаській обласній військовій адміністрації керівникам громад…
15:53 -
12:42Прозорість і підзвітність: щотижневий моніторинг публічних закупівель на Черкащині
На Черкащині продовжують відстежувати публічні закупівлі, оголошені через систему Prozorro. Проводять моніторинг у межах діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність». Так, з 11 по 19…
12:42 -
12:35Жнива-2024: в Україні вже намолочено понад 15 млн тонн зернових та олійних
Аграрії всіх областей збирають ранні зернові культури. Загалом обмолочено 4 403, 25 тис. га зернових і олійних, намолочено 15,7 млн тонн нового врожаю. Про це…
12:35 -
11:21На порталі Дія доступний сервіс електронного бронювання військовозобовʼязаних працівників
Ключова мета запровадження бронювання через портал Дія – максимально пришвидшити процес, зробивши його автоматизованим й наскільки це можливо скоротити час очікування. Керівники критично важливих для…
11:21 -
10:34Влада зобовʼязала мобільних операторів забезпечити 10 годин роботи мережі без світла
Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій оновив вимоги щодо роботи базових станцій мобільних операторів в умовах воєнного стану. Тепер під час відключень електроенергії мобільний зв’язок…
10:34 -
09:08Ігор Табурець зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом ФРН в Україні
З надійними партнерами пліч-о-пліч. Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні пан Мартін Єґер під час візиту на Черкащину зустрівся з очільником області…
09:08 -
08:56Урядовці, представники місцевої влади та міжнародні партнери проводитимуть спільні брифінги щодо подолання енергетичних викликів
Представники Офісу Президента України, уряду, обласних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування та дипломатичних установ започаткували проведення спільних брифінгів. Вони відбуватимуться що два тижні та будуть…
08:56