На Черкащині продовжують відкривати класи безпеки

В області розширюють мережу класів безпеки. Нещодавно на Уманщині відкрили 15-ий безпековий осередок. А сьогодні така локація з’явилася в  Черкаському районі. Зокрема, в Білозірській тергромаді.

Як розповів заступник очільника області Олександр Шамрай, нині на Черкащині функціонують 75 класів безпеки. Зокрема, 63 запрацювали цьогоріч.

– Поява кожного такого класу – це ще один крок до того, аби наші діти отримували максимум інформації, як діяти у надзвичайних ситуаціях, – розповів він. –  Робота у цьому напрямі триває. Разом із обласною ДСНС до кінця року плануємо відкрити нові локації в наших закладах освіти.

Нагадаємо, заняття у класах безпеки з учнями проводять кваліфіковані фахівці. Тут діти отримують знання й практичні навички з питань пожежної та мінної безпек, домедичної допомоги, психологічного розвантаження, безпеки життєдіяльності тощо. Особливу увагу приділяють безпечному поводженню з вибухонебезпечними та підозрілими предметами.