Країни Латинської Америки мають знати правду про російську агресію в Україні – Президент під час спілкування з чилійськими студентами та викладачами
Надзвичайно важливо, щоб країни Латинської Америки, зокрема Республіка Чилі, знали правду про війну в Україні та приєдналися до санкційної політики щодо Російської Федерації. Про це сказав Президент Володимир Зеленський під час спілкування зі студентами та викладачами закладів вищої освіти Чилі.
Глава держави наголосив, що Росія проводить політику ненажерливого терориста, використовує мову ультиматумів і не хоче зупиняти загарбницьку війну в Україні.
«Вони прийшли на нашу землю, розпочали цю війну, щоб нас знищити. Їм не підійдуть жодні посередники, бо їх цікавить лише повне панування в Україні, щоб нас не було, щоб не було людей, які хочуть бути незалежними. Вони не бачать нас як члена Євросоюзу, не бачать демократичною незалежною державою. Ми для них – колонія», – зазначив Президент.
Як зауважив Володимир Зеленський, неможливо знайти посередника між країною, яка захищає свою землю, та агресором, який вирішив її зруйнувати та скоює нелюдські злочини.
«Які можуть бути посередники між людьми і звіром? Ви не знайдете посередників, бо Росія не хоче закінчувати цю війну», – переконаний Глава держави.
За словами Президента, Російська Федерація має значний інформаційний вплив у світі та намагається утримувати в «інформаційному вакуумі» цілі регіони, тож дуже важливо, щоб країни Латинської Америки знали правду про війну в Україні.
«Тому я вдячний за можливість, яка в мене сьогодні є. Я прошу вас поширювати цю інформацію. А журналістів країн Латинської Америки я запрошую в Україну – нехай вони приїдуть і побачать самі. Ми не хочемо нічого нав’язувати, ми хочемо, щоб у ваші країни принесли правду», – наголосив Володимир Зеленський.
Глава Української держави закликав політичних лідерів країн Латинської Америки посилити тиск на агресора.
«Для нас дуже важливо, щоб ви приєдналися до санкційної політики Європейського Союзу, США, Канади, інших. Щоб країни Латинської Америки також не торгували з державою-терористом. Росія повинна знати, що ціна за війну, за всі ці жертви висока, щоб це було прикладом для інших країн», – сказав він.
Президент також розповів про проект відбудови України. Він зауважив, що низка країн-партнерів уже взяла шефство над українськими областями чи населеними пунктами, які постраждали внаслідок російського вторгнення та потребують відновлення інфраструктури.
«Є держави, які обрали той чи інший регіон або місто, вони допомагають: приїжджають представники бізнесу, приїжджають фахівці, прибуває спеціальна техніка, і вони разом з нами будують нашу державу. Тобто повертають життя Україні. Те саме можуть зробити країни Латинської Америки – обрати те чи інше місто, яке їм подобається, і допомогти людям», – зазначив Глава держави й висловив побажання, щоб талановиті чилійські архітектори взяли участь у відновленні нашої країни.
Володимир Зеленський також запросив до України студентів із Чилі.
«Це молоді енергійні люди, нічим не обмежені. Вони можуть принести цю енергію в будь-яке суспільство. Я хотів би, щоб ваші студенти приїхали до нас, щоб був обмін студентами, освітніми програмами», – додав він.
За словами Президента, відвідання України громадянами країн Латинської Америки посилить міжлюдські відносини та зміцнить взаємну довіру.
«Для того щоб довіряти й повірити в усе, що відбувається в нашій державі і за що ми боремося, треба бути тут. Я хотів би запросити кожного з вас – від політичного лідера до звичайного студента: приїжджайте. Я думаю, що ви отримаєте задоволення від знайомства з нашими людьми. У нас спільні цінності, у нас дуже тепле суспільство», – сказав він.
Онлайн-спілкування Володимира Зеленського з представниками університетської спільноти відбувалося на базі Папського католицького університету Чилі. До заходу в онлайн-форматі долучилися викладачі та студенти провідних чилійських вишів.
-
17:46Політика героїв: Черкащина доєднується до пілотного проєкту з супроводу громад в реалізації ветеранської політики
Більше супроводу – більше ефективності. Черкащина доєднується до пілотного проєкту від громадської організації «Простір можливостей». Це дозволить посилити роботу громад області у напрямі Громади зможуть…
17:46 -
16:38На Черкащині запустили ще один офіс «Зроблено в Україні»
Мікро- та малий бізнес Черкащини отримав ще одне місце підтримки. У Каневі відкрився регіональний офіс «Зроблено в Україні». Це вже другий такий офіс на Черкащині.…
16:38 -
16:20Синоптики прогнозують теплий початок грудня
Проводжати календарну осінь буде антициклон «CLEMENS», який відтіснить на південь і північ чергу атлантичних циклонів. Існує ймовірність туманів, на що слід звернути увагу водіїям та…
16:20 -
16:00Прозорість і підзвітність: публічні закупівлі відслідковують в області
Публічні закупівлі, оголошені через систему Prozorro, моніторять на Черкащині. Здійснюють це в межах діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”. Так, з 21 листопада по 28…
16:00 -
14:34Як знайти Пункти незламності в Дії під час відключень світла
Після чергового російського ракетного обстрілу в Україні задіяні екстрені відключення електроенергії. Щоб залишатись на зв’язку, зарядити телефон або просто зігрітися, скористайтеся Пунктами незламності. Знайти їх…
14:34 -
13:35Переселенці можуть отримати стипендії на програми перекваліфікації
Внутрішньо переміщених осіб, які прагнуть підвищити свої професійні навички через короткострокові навчальні курси або програми для кар’єрного розвитку, запрошують взяти участь у грантовому конкурсі. Захід…
13:35 -
13:21Як на Черкащині викривали мережі для ухилянтів: подробиці від СБУ
Служба безпеки України продовжує виявляти спроби перешкодити мобілізації. У Черкаській області викрито двох адміністраторів, які через Telegram, Viber та Signal публікували закриту інформацію про мобільні…
13:21 -
11:15«Ми всі за одне»: стартувала національна кампанія про суперсилу українців
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки разом з Міністерством культури та стратегічних комунікацій запускають національну кампанію «Ми всі за одне». Вона покликана нагадати українцям про…
11:15 -
11:09Оператори протимінної діяльності зможуть подавати заявку до органів сертифікації через Дію
В Україні спрощують процес сертифікації операторів, які займаються чи планують займатися гуманітарним розмінуванням. Про це інформують у Міністерстві цифрової трансформації. Скоро подати заяву про проведення…
11:09 -
10:28Норвегія та Німеччина надають €2 млн грантів на підтримку енергостійкості мікро та малого бізнесу України
У грудні стартує грантова програма «Підтримка енергостійкості мікро та малих підприємств України», що фінансується урядом Норвегії через Норвезьку агенцією з розвитку співробітництва (NORAD) та урядом…
10:28 -
09:151400 приватних домогосподарств області стали енергонезалежними
Курс на енергостійкість. Уже 1400 приватних домогосподарств подбали про власну енергетичну незалежність. Вони встановили гібридні сонячні електростанції. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець. І…
09:15 -
08:54Загальні бойові втрати противника станом на 28 листопада
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 28.11.24 орієнтовно склали: особового складу ‒ близько 736630 (+1220) осіб, танків ‒ 9450 (+1) од, бойових броньованих машин‒…
08:54