Черкащани сплатили 148,4 млн гривень акцизного податку за пів року

За пів року платники Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили 37,3 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених підакцизних товарів. До місцевих бюджетів платники роздрібної торгівлі підакцизних товарів за 6 місяців сплатили 111,1 млн грн акцизного податку, інформують в ГУ ДПС області.

Так, зокрема, за результатами вжитих заходів в червні надходження акцизного податку із вироблених в Україні підакцизних товарів складають 10,1 млн грн, додатково до державного бюджету надійшло 3,1 млн гривень. Це на 2,2 млн грн, або на 28 % більше, ніж у червні 2021 року.

Станом на 01 липня у Черкаській області зареєстровано 2442 платників акцизного податку, зокрема 15 – виробників алкогольних напоїв, 124 платника акцизного податку з пального, 23 платники з електричної енергії та 2280 платників з роздрібної торгівлі підакцизних товарів.