Вакцинальні кампанії тривають на Черкащині й далі
Вакцинальні кампанії проти COVID-19 і правця нині тривають на Черкащині. Про це розповіла Лариса Кошова.
За її словами, щеплення проти правця передовсім роблять представникам територіальної оборони та військовим області. Вакцини в області вдосталь. Імунізуватися може кожен охочий. Для цього треба звернутися до свого сімейного лікаря, який направить на вакцинацію, відповідно до календаря щеплень. Зробити щеплення від ковіду теж нині можна, зокрема, в поліклініках.
– Наші захисники, зокрема й ті, хто вступив до лав тероборони, наражають себе на небезпеку, можуть зазнати поранень, тож вони першими вакцинуються проти правця, – зауважила Лариса Кошова. – На жаль, ковід теж нікуди не подівся з початком війни. Так, звісно, інтенсивність захворюваності на цю хворобу знизилася, оскільки у громадян змінився розпорядок і ритм життя.
На сьогодні на стаціонарному лікуванні перебуває понад 360 жителів області, хворих на ковід. Завершили курс вакцинації майже пів мільйона жителів області, ще 33,6 тисяч – отримали бустерну дозу.
Аби захистити себе від інфекційних захворювань, дотримуйтеся основних правил:
- регулярно провітрюйте приміщення (укриття), за змоги – проводьте також вологе прибирання;
- не забувайте носити маски та обробляти руки антисептиками;
- чистіть часто та ретельно мобільні телефони, столи, стільці, лави та дверні ручки;
- у разі виникнення симптомів – звертайтеся до лікаря.
-
09:05Звернення Президента України
Дорогі українці, українки! 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – згадує дві українські революції, вшановує те, які українці насправді. Сьогодні ж наш божевільний…
09:05 -
08:58Загальні бойові втрати противника станом на 22 листопада
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.11.24 орієнтовно склали особового складу ‒ близько 728300 (+1050) осіб,танків ‒ 9399 (+1) од,бойових броньованих машин ‒ 19156 (+13)…
08:58 -
17:10Ігор Табурець про розвиток альтернативної енергетики на Черкащині
https://youtu.be/NgCI1sDrQoI На Черкащині динамічно розвивають альтернативні джерела енергетики. Про проміжні результати розповів очільник Черкащини Ігор Табурець. - Лише за цей рік на Черкащині маємо +12…
17:10 -
16:22Недуга, що молодшає: черкаська лікарка розповіла, як розпізнати інфаркт міокарда
Наразі в Україні середній вік пацієнта з інфарктом міокарду - 40 - 60 років. Утім непоодинокі випадки пацієнтів із інфарктом міокарду у віці 30 -…
16:22 -
16:13Тетяна Клименко розповіла про втілення проєкту “Відкриті архіви”
На Черкащині розширюють доступ до історії. З цією метою упроваджують культурно-просвітницький проєкт “Відкриті архіви”. Представила проміжні результати його упровадження директорка державного архіву Черкаської області Тетяна…
16:13 -
16:06Рушники Олександри Теліженко на виставці в Марокко
У Королівському інституті берберської культури в Рабаті відкрилася виставка «Рушниковий гай: світ українського рушника» черкаської майстрині Олександри Теліженко. Про це повідомляють в управлінні культури та…
16:06 -
15:32«е-Рослинництво»: в Україні впроваджено новий сервіс
Постанову №1309 «Деякі питання створення та функціонування електронної системи реєстрів у галузі рослинництва «е-рослинництво» ухвалив Кабінет міністрів України. Документ набуває чинності 1 грудня 2024 року.…
15:32 -
14:19День Гідності та Свободи: черкащани вшанували подвиг борців за Україну
Цьогоріч минає 20 років від Помаранчевої революції, 11 – Революції Гідності. З нагоди Дня Гідності та Свободи в обласному центрі відбулися пам’ятні заходи. Світлу пам'ять…
14:19 -
13:14Підприємства Черкащини отримали гранти від держави на розвиток тепличного господарства
Дев’ять підприємств області отримали 37 млн грн, з них 11 – на будівництво теплиць. Кошти спрямовані в межах грантів від держави на розвиток тепличного господарства…
13:14 -
11:53Платники податків Черкащини перерахували 858 млн грн військового збору
За 10 місяців 2024 року жителі Черкаської області спрямували до державного бюджету 858,4 млн грн військового збору. Про це повідомляє ГУ ДПС у Черкаській області.…
11:53 -
11:49Від початку року українці отримали 22 тисячі ваучерів на навчання
Держава виділила на це 260 мільйонів гривень, повідомляє Урядовий портал. Найбільш затребувані професії, які громадяни опановують за ваучерами, — медсестринство, психологія, дошкільна освіта, медицина, кухар, водій, тракторист…
11:49 -
10:59Мінсоцполітики: В Україні запроваджується Система обліку немайнової шкоди українцям, завданої війною
Верховна Рада України ухвалила законопроект "Про облік інформації про шкоду, завдану особистим немайновим правам фізичних осіб внаслідок збройної агресії російської федерації проти України". Ця законодавча…
10:59