В Черкаській ОДА обговорили підготовку до нового навчального року в умовах пандемії
26 липня під головуванням заступниці голови ОДА Лариси Кошової відбулася онлайн-нарада з питань організації навчання у закладах освіти у 2021/2022 навчальному році з урахуванням можливих загроз, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2.
Участь у нараді також взяли начальник Управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський, начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Володимир Папач, заступник начальника Управління освіти і науки ОДА Оксана Сімушіна, заступник начальника Управління – начальник відділу організації надання медичної допомоги дорослому населенню, матерям та дітям Управління охорони здоров’я ОДА Тетяна Бондар, ректор Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталія Чепурна.
Відкриваючи роботу наради, Лариса Кошова сформулювала ключові завдання, що стоять перед освітою Черкащини у розрізі епідситуації та підготовки до нового навчального року.
Звертаючись до присутніх, Валерій Данилевський розповів про особливості організації навчання у закладах освіти області у 2021/2022 навчальному році з урахуванням можливих загроз, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.
«Наголошую, що у новому навчальному році у школах необхідно створити такі умови, які б забезпечили соціальне дистанціювання і правила гігієни з одного боку, а з іншого – доступність до якісної освіти. Відповідальність за організацію протиепідеміологічних заходів покладається на засновника – власника та керівника закладу освіти», – зазначив Валерій Вікторович.
Володимир Папач озвучив результати державного санітарного нагляду за дотриманням протиепідемічних вимог щодо недопущення поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 у закладах освіти області.
Про стан вакцинації педагогічних працівників доповіла Тетяна Бондар.
Наталія Чепурна поінформувала про підготовку до навчального процесу в закладах освіти області в умовах пандемії.
Довідково:
Протягом 2020/2021 навчального року в закладах освіти області було виявлено хворих на COVID-19 1452 (1,2%) учні та 2822 (10,9%) педагогічні працівники. Перебувало на самоізоляції 15 878 учнів та 3940 педагогічних працівників.
На сьогодні, за оперативною інформацією провакциновано 20108 (48,2%) працівників освіти, планують щепитись ще понад 3 500 осіб.
За інформацією Управління освіти і науки Черкаської ОДА
-
17:14“Результат залежить від кожного”, – Ігор Табурець на обласному Конгресі місцевих і регіональних влад
Пріоритетні завдання для Черкащини відпрацювали на обласному засіданні Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України. У ньому взяли участь, зокрема, лідери районів і громад,…
17:14 -
16:14«Країна волонтерів»: Укрпошта презентує благодійну марку до Міжнародного дня волонтера
До Міжнародного дня волонтера, що традиційно відзначається на початку грудня, Укрпошта анонсує випуск благодійної поштової марки «Країна волонтерів». Про це інформують у головній пошті країни.…
16:14 -
15:17«Муніципальна няня»: догляд за програмою отримують 2300 дітей
В Україні зростає кількість батьків, які користуються соціальною послугою «Муніципальна няня». Станом на 1 листопада 2024 року послугою скористалися 1877 родин, догляд няні отримують 2300…
15:17 -
15:15Понад 17 тисяч робочих місць створено завдяки державній грантовій програмі
В Україні вже два роки діє грантова програма, що підтримує підприємства переробної промисловості. Завдяки їй створено понад 17 тисяч нових робочих місць. Про це повідомляють…
15:15 -
14:55Національний роумінг: що це та як його налаштувати?
Національний роумінг в Україні працює з перших місяців повномасштабної війни, допомагаючи залишатися на зв’язку навіть у найскладніших умовах. Завдяки цьому проєкту українці можуть під’єднатися до…
14:55 -
14:26Доступні кредити 5-7-9: цьогоріч 41,4 млрд грн отримали майже 8 тисяч агрогосподарств
Цьогоріч 12072 агрогосподарства отримали 93,4 млрд грн банківських кредитів на розвиток. З них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» – 7 982 господарства профінансовано на…
14:26 -
13:39Програми енергетичної стійкості України
Уряд запустив пакет програм зі встановлення сонячних панелей та накопичувачів енергії для громадян, ОСББ та підприємців. Держава допомагає українцям забезпечити себе електроенергією, щоб захистити дім…
13:39 -
11:45Черкащина отримала відзнаку «Ти як» на форумі ментального здоров’я
Форум ментального здоров’я «Стійкість людини – стійкість системи» триває у столиці. Захід відкрила перша леді Олена Зеленська, яка є ініціаторкою створення та впровадження Всеукраїнської програми…
11:45 -
11:29Черкащанка виборола срібло на чемпіонаті Європи з боксу
Змагання відбувалися в Сербії з 16 по 24 листопада. Участь у них взяли 190 спортсменів. Черкащину представляла Марія Маковоз. Про це повідомляють в управлінні у…
11:29 -
10:46Держбюджет-2025: охорона здоровʼя
Сфера охорони здоров’я залишається одним із основних напрямів державної політики у державному бюджеті на 2025 рік. Головними пріоритетами бюджету є створення єдиного медичного простору, забезпечення…
10:46 -
09:54Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 27 листопада
З тривогою через чергові ворожі атаки почалась ця доба в області. По повітряних цілях працювали сили та засоби ППО. Про це повідомляє начальник Черкаської ОВА…
09:54 -
08:54Олена Зеленська: Стійкість одного – це стійкість мільйонів
https://youtu.be/INIfRMYT1lQ?si=JNgEVuxnAcgx0oJI Перша леді України Олена Зеленська у Києві відкрила форум «Стійкість людини – стійкість системи». Захід організували в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»,…
08:54