#Велике_будівництво: У селі Софіївка стартувало фрезерування старого зношеного покриття

Стартувало фрезерування на автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь від межі з Київською областю до повороту на Канів у селі Софіївка Золотоніського району. На трасі Н-08 на ділянці км 81+300 – км 87+300 проведуть капітальний ремонт 6 кілометрів.

У межах капітального ремонту буде проведено комплекс робіт:

-улаштування основи дорожнього одягу з щебенево-піщаної суміші обробленої цементом;

– влаштування дорожнього одягу та з’їздів з дороги з трьох шарів асфальтобетону;

– влаштування водовідведення проїзної частини автодороги та водопропускних труб;

– укріплення узбіч;

– влаштування з’їздів з дороги;

– влаштування автобусних зупинок та пішохідного переходу з автономним освітленням;

– влаштування майданчику для автомобілів на межі областей;

– влаштування металевого огородження, дорожньої розмітки та нових дорожніх знаків.

Підрядна організація: ТОВ «СП «Автострада».

Торік у рамках програми Президента України Велике будівництво на автодорозі Н-08 у Золотоніському районі відновили покриття на 33 км від повороту на Канів у селі Софіївка до завершення обходу міста Золотоноша.