У Тальнівському та Лисянському районі провели ямковий ремонт автомобільних доріг обласного значення

Через сприятливі погодні умови  тривають заходи щодо покращення стану автомобільних доріг загального користування  місцевого значення області. У Тальнівському та Лисянському районі провели ямковий ремонт.

У Лисянському районі на автомобільній дорозі О 240409 Звенигородка − Майданівка – Почапинці, на якій нещодавно провели ямковий ремонт асфальтобетонного покриття, розпланували узбіччя і нанесли дорожню розмітку, встановили 20 дорожніх знаків, видалили порослі на узбіччях, а також пофарбували бортовий камінь.

В Тальнівському районі на автомобільній дорозі О 241404  Тальне – Криві Коліна – Лоташеве – Пальчик,  в рамках експлуатаційного утримання, виконали ямковий ремонт 1 753м2, провели влаштування  асфальтобетонного покриття на мосту через річку Гірський Тікич 600 м2 . В межах мосту видалили чагарники, порослі дерев.

Зараз тривають підготовчі роботи щодо нанесення горизонтальної дорожньої розмітки по всій протяжності автомобільної дороги, встановлення дорожніх знаків, фарбування перильного огородження мосту.

На Черкащині ліквідували 226,344 тис. м² ямковості, встановили 454 дорожні знаки, нанесли 500,6 км горизонтальної дорожньої розмітки і  1 416,8 м²  (101 шт.)  пішохідних переходів. Зараз фарбують металевий брус, транспортне огородження і бортовий камінь.

За інформацією Служби місцевих автомобільних доріг у Черкаській області