Сергій Сергійчук оглянув об’єкти “Великого будівництва” (фото)

Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук оглянув об’єкти спортивної інфраструктури та проект програми Президента “Велике будівництво” – обласний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка.

Голова ОДА зустрівся із представниками підрядних організацій та перевірив хід виконання робіт.

– Стадія будівництва об’єкту – завершальна. Замінені всі комунікації, це важлива складова: безпека – перш за все. Глядацький зал, фойє – готові. Залишається облаштування сцени та прилеглої території. Роботи активно ведуться. В жовтні об’єкт маємо завершити, – говорить Сергій Сергійчук.

Один із проектів програми Президента #Велике_будівництво –  стадіон дитячо-юнацької спортивної школи  олімпійського резерву.

Тут вже спорудили трибуни, інвентарну, роздягальню, проведені електромережі, водопостачання. Провели благоустрій території та уклали поліуретанове покриття бігових доріжок.

У планах на 2021 рік – реконструкція самої будівлі спортивної школи. Це приміщення не завершене, будівельна готовність становить 65%. Тут планується універсальний спортивний зал із з трибунами, гардеробними, душовими, зала для занять з боксу, передбачені кімнати для лікаря, інструкторів.

– Цього року коштів на нього не виділили, тому роботи призупинили. Подібного спортивного комплексу в області ще немає. Сподіваюся, – буде. Наступного року цей проект будемо подавати на конкурс ДФРР. Спортивну інфраструктуру області треба і відновлювати, і розширяти. Це здоров’я нації, це безпека і комфорт для спортсменів, а результати тренувань і перемоги – це престиж області, – додав Сергійчук.