Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

Постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2008 року  № 807, з 2008 року започатковано проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс) та затверджено Порядок його проведення.

У положенні про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.07.2010 № 564 визначено, що участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець» є одним із видів підвищення кваліфікації державних службовців.

Мета та завдання Конкурсу визначені в Порядку проведення Конкурсу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152.

Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії за участі Головдержслужби України розроблено Комплексну програму підвищення кваліфікації державних службовців ІІ-VІІ категорій посад в рамках проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”.

З метою поширення позитивного досвіду щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» створено веб-сайт «Спільнота кращих державних службовців» –www.kds.org.ua, який є корпоративною соціальною мережею учасників, організаторів та партнерів Конкурсу. Сайт дозволяє спілкуватися групі професійних користувачів, об’єднаних спільними інтересами і є віртуальною організацією найбільшої кількості прогресивних державних службовців, колишніх та майбутніх учасників Конкурсу «Кращий державний службовець».

Подати заявку на участь у Конкурсі державні службовці можуть протягом березня кожного року, звернувшись до кадрової служби.

Дивіться також:

Матеріали Конкурсу “Кращий державний службовець” управління державної служби в Черкаській області 

Анонси