Дмитро Ляшов про заходи з попередження й ліквідації наслідків НС у зв’язку з поширенням коронавірусу (ВІДЕО)
Про заходи з протидії поширенню COVID-19 на території області поінформував сьогодні під час брифінгу в ОДА заступник голови облдержадміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня Дмитро Ляшов. Він, зокрема, розповів про роботу штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних із загрозою поширення коронавірусу.
Зі слів пана Дмитра, штаб працює цілодобово. А всі необхідні дії узгоджують зі штабом із ліквідації надзвичайної ситуації державного рівня.
– Проводимо низку завдань, передбачених відповідними розпорядчими документами, – з організації робіт щодо подолання наслідків НС, – зауважив Дмитро Ляшов. – На сьогодні саме в містах Черкаси, Умань та Кам’янка обліковується найбільше хворих. Найвища кількість в Кам’янці. Однак приріст там невисокий. Як і має бути: встановлюємо контактних осіб, потому їх перевіряємо методом ПЛР-тестування. До речі, нагадаю, ПЛР-тестування проводять визначеним групам, а саме: людям, хворим на пневмонію та які мають ознаки захворювання на COVID-19, тих осіб, які контактували з хворим на коронавірус, також людей, які повернулись з-за кордону. Останні, між тим, продовжують прибувати. І на сьогодні, як на державному, так і регіональному рівнях, ми налагоджуємо механізм їхньої обсервації. В області визначено перелік об’єктів, де будуть розміщуватись люди, що підлягають обов’язковій обсервації. Наразі ми налагоджуємо логістичні потоки, оскільки потрібно доставляти людей з кордону до місць обсервації та забезпечити медичний огляд. Таким чином, після приїзду до місця обсервації людей мають тестувати методом полімеразно-ланцюгової реакції. За його результатами, громадяни або йдуть на самоізоляцію вдома, або їх госпіталізують. На сьогодні в регіоні 6 медзакладів першої хвилі для лікування хворих на коронавірус. Зараз хворі перебувають в Черкаській інфекційній, Черкаській обласній та Уманській лікарнях.
Більше у відео:
https://www.facebook.com/CherkassyODA/videos/925035927953112/
-
15:50На Черкащині працюють з кандидатами в усиновлювачі
В області на обліку кандидатів в усиновлювачі перебувають 69 подружніх пар і 16 громадян. Про це інформують у Службі у справах дітей ОВА. Усиновлення є…
15:50 -
15:50Земельний банк: майже 600 млн грн надходжень за пів року торгів
За підсумками півріччя онлайн-аукціонів «Земельного банку» понад 20 тисяч гектарів державних земель передали в законне користування на прозорих і конкурентних умовах. 584,9 млн грн з…
15:50 -
14:50Психологічна допомога ветеранам та їхнім близьким: як на Черкащині вибудовують систему підтримки
Створення маршрутів послуг, відкриття ветеранських просторів і наповнення сервісами й послугами, необхідними для ветеранів, ветеранок та їхніх родин. Про те, як розвивають послугу з психологічної…
14:50 -
14:35Аутизм у дітей: лікар розповів про ознаки та спеціалізовану підтримку
У Черкасах на обліку з аутизмом перебувають понад 170 дітей. Більшість із них мають інвалідність. Про це повідомив завідувач дитячого відділення обласного психоневрологічного диспансеру Дмитро…
14:35 -
13:45Синоптики прогнозують похолодання на Черкащині
Після рекордно теплого початку цьогорічної весни знову настає похолодання. Про це повідомляють у Черкаському обласному центрі з гідрометеорології. За прогнозами синоптиків, 3-4 квітня на Черкащині…
13:45 -
13:28Відеоінструкція від МВС щодо комунікації із ветеранами
В умовах війни підтримка ветеранів набуває особливого значення. Вони віддали і продовжують віддавати своє здоров’я, сили та звичне життя заради нашої безпеки, тому суспільство має…
13:28 -
13:20Доступні кредити 5-7-9%: 12,5 млрд грн уже залучено аграріями у 2025 році
Програма «Доступні кредити 5-7-9%» залишається головним фінансовим інструментом підтримки аграрного сектору України у 2025 році. Цьогоріч 2 194 агропідприємства залучили 12,5 млрд грн за цією…
13:20 -
11:40Про розвиток ШІ в Україні та роботу над національною LLM
Штучний інтелект змінює світ, і Україна має шанс стати повноцінним гравцем у цій сфері. Один із ключових напрямів — розробка великої мовної моделі (LLM), яка…
11:40 -
10:46На Черкащині діє нерестова заборона на вилов риби
На водних об’єктах області триває щорічна весняно-літня нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Про це повідомляють в управлінні екології та природних ресурсів Черкаської ОВА. Як…
10:46 -
09:50Мобільна амбулаторія ЦКПХ надала понад тисячу послуг
У лютому та березні мобільна амбулаторія Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб здійснила 24 виїзди в міста та села регіону. Під час виїздів мультидисциплінарна команда надала понад…
09:50 -
09:21Хто може отримати слухові апарати безоплатно?
У2024 році Україна вперше централізовано закупила понад 24 тисячі слухових апаратів. Безоплатно їх можуть отримати діти, дорослі з інвалідністю та військові з порушенням слуху. Як…
09:21 -
09:15В Армія+ з’явилися шість нових рапортів
У застосунку Армія+ з’явилися шість нових рапортів, які стосуються звільнення з військової служби за сімейними обставинами чи станом здоров’я. Вони доступні у новій версії, яку…
09:15