Дмитро Ляшов про заходи з попередження й ліквідації наслідків НС у зв’язку з поширенням коронавірусу (ВІДЕО)
Про заходи з протидії поширенню COVID-19 на території області поінформував сьогодні під час брифінгу в ОДА заступник голови облдержадміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня Дмитро Ляшов. Він, зокрема, розповів про роботу штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних із загрозою поширення коронавірусу.
Зі слів пана Дмитра, штаб працює цілодобово. А всі необхідні дії узгоджують зі штабом із ліквідації надзвичайної ситуації державного рівня.
– Проводимо низку завдань, передбачених відповідними розпорядчими документами, – з організації робіт щодо подолання наслідків НС, – зауважив Дмитро Ляшов. – На сьогодні саме в містах Черкаси, Умань та Кам’янка обліковується найбільше хворих. Найвища кількість в Кам’янці. Однак приріст там невисокий. Як і має бути: встановлюємо контактних осіб, потому їх перевіряємо методом ПЛР-тестування. До речі, нагадаю, ПЛР-тестування проводять визначеним групам, а саме: людям, хворим на пневмонію та які мають ознаки захворювання на COVID-19, тих осіб, які контактували з хворим на коронавірус, також людей, які повернулись з-за кордону. Останні, між тим, продовжують прибувати. І на сьогодні, як на державному, так і регіональному рівнях, ми налагоджуємо механізм їхньої обсервації. В області визначено перелік об’єктів, де будуть розміщуватись люди, що підлягають обов’язковій обсервації. Наразі ми налагоджуємо логістичні потоки, оскільки потрібно доставляти людей з кордону до місць обсервації та забезпечити медичний огляд. Таким чином, після приїзду до місця обсервації людей мають тестувати методом полімеразно-ланцюгової реакції. За його результатами, громадяни або йдуть на самоізоляцію вдома, або їх госпіталізують. На сьогодні в регіоні 6 медзакладів першої хвилі для лікування хворих на коронавірус. Зараз хворі перебувають в Черкаській інфекційній, Черкаській обласній та Уманській лікарнях.
Більше у відео:
https://www.facebook.com/CherkassyODA/videos/925035927953112/
-
10:11Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 5 січня
Ніч в області знову минула з тривогами через загрози з повітря. У цей час оборонці знищили 5 ворожих БпЛА в черкаському небі. Про це повідомив…
10:11 -
09:09Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 4 січня
За час останньої тривоги в області знищено 6 російських БпЛА. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець. - Що вдень, що вночі ворог не давав…
09:09 -
16:29Прозорість і підзвітність: на Черкащині продовжують моніторинг публічних закупівель
Моніторинг публічних закупівель, оголошених через систему Prozorro, продовжують в області. Проводять цю роботу в межах діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”. Так, з 27 грудня…
16:29 -
14:44У 2024 році аграрна продукція склала 59% в загальному експорті
У 2024 році Україна вийшла на довоєнний період експорту - 24,5 млрд доларів, який склав 59% в загальному експорті. Це є другим історичним рекордом (2021…
14:44 -
14:11Цьогоріч українські військові почнуть отримувати «Пакунок пораненого»
Міноборони в поточному році планує запровадити видачу «Пакунку пораненого» для військовослужбовців, які проходять лікування в медичних закладах, повідомив заступник міністра оборони України бригадний генерал юстиції…
14:11 -
13:02Куди звертатися по допомогу при кібернасильстві?
Кібернасильство – це одна з форм домашнього насильства, яка може серйозно вплинути на психічне та емоційне здоров’я. Якщо вам погрожують, стежать за вами в інтернеті…
13:02 -
12:48Робота на результат: очільник області про реабілітаційну інфраструктуру
На Черкащині продовжують розбудовувати реабілітаційну інфраструктуру. На одному з об'єктів очільник області провів зустріч із командою підрядника. Спільно звірили орієнтири для подальшої реконструкції обласного медичного…
12:48 -
11:04Завдяки платникам Черкащини зведений бюджет поповнився на 30,4 млрд грн за підсумками минулого року
За 2024 рік платниками Черкаської області до бюджетів усіх рівнів сплачено 30,4 млрд грн податків, зборів та платежів, що на 23,6%, або на 5,8 млрд…
11:04 -
11:01Український культурний фонд надає гранти на створення інклюзивних видань
Український культурний фонд продовжує працювати над розвитком безбар’єрності в культурному просторі України та готовий підтримати проєкти, що передбачають створення інклюзивних видань. Книги, зокрема видані шрифтом…
11:01 -
10:54Заява про забезпечення засобом реабілітації: що потрібно знати
1 січня 2025 року на Соціальному веб-порталі електронних послуг Мінсоцполітики запрацював сервіс подання заяви про забезпечення допоміжним засобом реабілітації (ДЗР). Роз'яснюємо, хто вже ним може скористатися…
10:54 -
10:35НМТ-2025: затверджено календарний план
Наказом міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2025 році національного мультипредметного тесту. Основні сесії тестування проходитимуть протягом 14 травня…
10:35 -
10:07Синоптики прогнозують невеликі морози та опади
Головним творцем синоптичної ситуації нашого регіону став холодний атмосферний фронт. Він проявиться опадами в різних фазах, рвучким вітром та зниженням температурного фону на 8-10º. Про…
10:07