Завершується ремонт дороги Н-16 між селами Легедзине та Доброводи

Завершується капітальний ремонт ділянки автодороги Н-16 протяжністю 9 км від закінчення села Легедзине і до початку села Доброводи Уманського району. Ремонтують дорогу у межах президентської програми «Велике Будівництво».

Уже влаштовано новий конструктив дорожнього одягу, який складається з наступних шарів:

– основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом,

– вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону,

– фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

«Від Легедзиного до Доброводів – комфортною дорогою. На цій ділянці фінішує капремонт. А це значить, що за ці два роки ми «зшили» Лівобережжя із західною частиною області якісним сполученням», – написав очільник області Олександр Скічко на власній сторінці у Фейсбуці.

Наразі влаштовують та укріплюють узбіччя. Після завершення цих робіт нанесуть дорожню розмітку та встановлять дорожні знаки.

В межах капітального ремонту ділянки автодороги Н-16 уже влаштували поширення автодороги, водовідведення, з’їзди з дороги, тротуари, пішохідний перехід з автономним освітленням, відремонтували водопропускні труби. Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

9-кілометрова ділянка між селами Доброводиі  Легедзине на Уманщині – одна з 12 ділянок, які нині ремонтують на автодорозі Н-16 у всіх районах Черкаської області у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Загалом цьогоріч плануємо відновити 127,7 км цієї автодороги.

За інформацією пресслужби САД у Черкаській області