#Великебудівництво: Сергій Сергійчук про реалізацію програми в області

Реалізація програми «Велике будівництво» – в  пріоритеті 2020 року в області для голови Черкаської ОДА Сергія Сергійчука. Про це він розповів в інтерв’ю «Новій добі».

Очільник області розказав, що до кінця 2020 року в області планують реалізувати 11 проєктів соціальної та спортивної інфраструктури: 4 школи, 5 стадіонів, 2 інші масштабні проекти: реконструкція драмтеатру та реконструкція будівлі Чорнобаївського районного спортивного комплексу.

«До кінця року об’єкти маємо запустити. Намагаюся зараз відвідувати та особисто контролювати якість», каже Сергій Сергійчук.

З точки зору ефективного використання фінансового ресурсу на будівництво місцевих доріг Черкащина входить у першу п’ятірку областей. Якщо торік на обласні дороги запланували витратити 500 мільйонів гривень, то цього року на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточний середній ремонт автомобільних доріг Черкащина в межах субвенції має вже 733,8 мільйонів гривень. Минулого року з 500 мільйонів використали 450.

«Це говорить про те, що вся наша система дорожнього господарства навіть не була готова до надходження такого великого об’єму грошей. Але ті гроші, які не використали, ми плануємо витратити цього року», каже Сергій Сергійчук.

Торік в області відремонтували близько 500 невеликих об’єктів. Цього року їх трохи більше 60-ти, але це вже великі об’єкти. На дороги державного значення область отримала більше 5 мільярдів гривень. Ще ніколи для Черкащини не виділяли скільки грошей на дороги. Тому цього року відремонтують і побудують більше доріг, ніж за 10 попередніх років. Загалом цього року протяжність відремонтованих автодоріг загального користування місцевого значення становитиме 147,7 кілометрів.