#Велике_будівництво: в області продовжують відновлювати автодорогу Н-16

Тривають роботи із відновлення автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань на ділянці від закінчення села Носачів до залізничного переїзду біля села Сигнаївка протяжність 6,3 км. Про це інформують в САД області.

На ділянці Н-16 км 89+700 – км 96+000 виконуємо роботи з поточного середнього ремонту ділянки.

Вже розпочалися роботи з фрезерування старого зношеного асфальтобетонного покриття, влаштування основи зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону.

Підрядна організація: ТОВ «Автострада».

Автодорога державного значення Н-16 – маршрут, що проходить через всю область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною частиною, з містом Умань. Починається від міста Золотоноша, і проходить через міста Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань. Є найдовшою автодорогою Черкащини, протяжність Н-16 становить 208,1 км.

Торік у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом було відновлено дорожнє покриття на 67,2 км.