В Уманському районі відновлюють автодорогу Т-02-02 Могилів-Подільський – Ямпіль – Бершадь – Умань

Продовжується поточний середній ремонт трьох ділянок загальною протяжністю понад 10 км автодороги державного значення Т-02-02 Могилів-Подільський – Ямпіль – Бершадь – Умань в Уманському районі. Роботи з ремонту автодороги проводяться біля сіл Полянецьке, Громи, Кочержинці, Томашівка та Юрківка.
Наразі підрядною організацією проводяться роботи із влаштування шарів основи та стабілізації ґрунтової основи з геотекстильного матеріалу для підсилення конструктиву та ґрунтової основи. Влаштовується поширення проїжджої частини.

Проводяться роботи з регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодного ресайклінгу, влаштовуються 2 шари щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону.Також у рамках поточного середнього ремонту автодороги Т-02-02 буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття, укріплено узбіччя, влаштовано з’їзди, нову дорожню розмітку та дорожні знаки.Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

За інформацією пресслужби САД у Черкаській області