У тестовому режимі: «Шевченко HUB» приймає перших відвідувачів

Більше сотні охочих уже побували на відвідинах у  «Шевченко HUB». Тут у тестовому режимі проводять екскурсії експозиціями та запрошують на кіноперегляд. Побувати в закладі запрошує всіх охочих  очільник Черкащини Олександр Скічко.

У Шевченківському культурному центрі екскурсія складається із трьох частин: імерсивна виставка, виставка рушників і добірка сучасних картин із Кобзарем. На завершення пропонують до перегляду кінострічку про Шевченка.

– Перші враження, емоції, відгуки, побажання – це наші орієнтири, як зробити «Шевченко HUB» справді популярним, – наголосив голова ОДА Олександр Скічко. – Задля цього ми й організовуємо тестові відвідини.  Поки найбільше «вау» маємо від імерсивної виставки про Великого Кобзаря. Її аналогів, до речі, немає в Україні. Ви теж ще маєте нагоду стати учасником тестових відвідин «Шевченко HUB». Нові дати та реєстрація тут.

За словами керівника культурного центру Ігоря Шаповалова, виставки безкоштовні для відвідувачів. Самі ж гості закладу підтримують розвиток цього арт-простору в Каневі.

– Я родом із Києва, але переїхала до Канева, адже бачу тут перспективу розвитку культурного життя, – відзначає відвідувачка Ірина Давиденко. – Маю декілька проектів саме для молоді, адже вони мають неабиякий попит. І хочу їх втілили саме у Каневі.

Нагадаємо, «Шевченко HUB» розташований у Канівському будинку культури. Майже 40 років ця будівля була довгобудом, доки її не включили у програму Президента #ВеликеБудівництво.

Стрічка новин