У Смілянській міській лікарні завершують реконструкцію приймально-діагностичного відділення

Понад півстоліття не бачила капітального ремонту КНП «Смілянська міська лікарня». А про приймальне  відділення, навіть, мови не було. Це була лише мрія. Здійснюватись вона почала тільки минулого року, коли цей медичний заклад потрапив до опорних лікарень Черкаської області. У  рамках  державної програми «Велике Будівництво» на її першому поверсі заплановано відкрити сучасне і комфортне  приймально-діагностичне відділення.

Загальна сума проекту складає 6 686 078 гривень.

«Сміла – місто Черкаського району, кількість населення якого понад 60 тисяч. У ньому  розташований найбільший залізничний вузол Черкаської області станція імені Тараса Шевченка та проходить автошлях  Черкаси-Умань-Гайсин-Брацлав. Тож створення умов для надання сучасної медичної профільної допомоги є одним із пріоритетних завдань влади», – сказав голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

На сьогодні  міська лікарня обслуговує містян, пацієнтів з найближчих населених пунктів та жителів інших регіонів, які перебувають в Смілі та потребують невідкладної медичної  допомоги. Лікарня  працює цілодобово, має 300 стаціонарних ліжок та багатовекторний профіль.

«Створення приймально-діагностичного відділення йде до завершення. До цього у нас була лише невелика кімната, де приймали  пацієнтів,а тепер буде увесь перший поверх. Тут розмістять і діагностичне обладнання, діятиме рентген-кабінет. А також  місто вже отримало підтвердження про виділення лікарні  апарату КТ» – розповіла заступниця Смілянського міського голови Тетяна Карло.

До переобладнання тут  приймали  до 20 осіб щоденно. Після відкриття планують – до 45. У відділенні працюватиме понад 30 медичних працівників.

Усі приймальні відділення створюються за єдиним брендбуком, що розроблений у МОЗ. Їх буде вісім на Черкащині та понад 200 по всій Україні.