У САД області розповіли, які дороги відновлюватимуть в Уманському та Звенигородському районі

Керівник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Олег Діденко розповів про цьогорічні плани та пріоритетні напрямки Служби щодо робіт із відновлення автошляхів державного значення у двох районах області.

Зокрема заплановано закінчити відновлення ділянок автодороги Н-16 у Звенигородському районі. Розпочати відновлення автодоріг Т-24-03 Орадівка –Христинівка – Жашків – Корсунь-Шевченківський – Мошни, Т-24-05 Жашків – Буки – Озірна та Т-24-06 /М-05/ – Маньківка – Іваньки – Буки.

Також у 2022 році заплановано розпочати ремонт автодороги Т-24-11 Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка загальною протяжністю понад 33 км.

Цього року розпочнеться відновлення автодороги Р-04 від кордону Київської області і до Звенигородки.