У Черкаському районі проводять ямкові ремонти на місцевих дорогах

Між селами Хутори та Степанки тривають ямкові ремонти. Днями голова Черкаської РДА Володимир Клименко оглянув виконання робіт на тутешній автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 241701 /Н-16/  – Хацьки – Степанки – Хутори.

Нагадаємо, що на відрізку цієї дороги поблизу  села Хацьки вже проведено капітальний ремонт протяжністю  1,5 км. Відновлюють дороги у межах програми Президента #Великебудівництво, інформують у Черкаській РДА.

На замовлення Департаменту будівництва Черкаської ОДА вже провели ямковий ремонт у центрі с. Вергуни на автомобільній дорозі /Р-10/ – Степанки – Вергуни – Чорнявка та біля с. Нечаївка на автомобільній дорозі /Р-10/ – Нечаївка – Голов’ятине – Сунки.