У Черкаському районі добудували амбулаторію

За рекордний термін у Михайлівці Черкаського району з’явилася нова амбулаторія загальної практики сімейної медицини.Про це інформують у Черкаській РДА.

Працівники ТОВ «Дельта Прайм» працювали надшвидкими темпами у дві зміни. Завдяки цьому вдалося за короткий відрізок часу, а це менше двох місяців, перетворити нежитлове приміщення вільного призначення у заклад охорони здоров‘я.

Для кваліфікованого надання медичних послуг в амбулаторії передбачено всі необхідні приміщення – реєстратура, кабінети сімейного лікаря та педіатра, процедурна, кабінет для проведення щеплень. Також для зручності жителів громади тут функціонуватиме аптека.

Наразі завершено всі внутрішні роботи, завезено медичне обладнання та облаштовано прилеглу територію.