Триває ремонт ділянки автодороги Н-16 між селами Княжа та Михайлівка на Звенигородщині

На Черкащині продовжують відновлювати одну з ключових транспортних артерій – автодорогу Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Поточний середній ремонт триває на ділянці автодороги Н-16 протяжністю 12 км від села Княжа через села Богачівка, Козацьке і до повороту на село Михайлівка Звенигородського району. Останній раз ця ділянка дороги Н-16 ремонтувалася близько 40 років тому.

Наразі влаштовується новий конструктив дорожнього одягу – основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону

Окрім ремонту проїжджої частини автодороги також проводиться ремонт двох мостів: міст через річку Шполка у селі Багачівка та міст через струмок у селі Княжа. На цих мостах влаштовуються нові монолітні та перехідні плити, підсилюються опори.

Під час ремонту буде влаштовано новий конструктив дорожнього одягу, який складатиметься з трьох шарів: основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

В рамках поточного середнього ремонту ділянки автодороги Н-16 буде виконано наступний комплекс робіт:

– влаштування водовідведення з дороги;

– укріплення узбіч;

– влаштування з’їздів з дороги;

– влаштування восьми зупинок громадського транспорту, шести пішохідних переходів з автономним освітленням;

– влаштування бар’єрного огородження, дорожньої розмітки та нових дорожніх знаків.

Підрядна організація: ТОВ «Автострада».

Це – одна з 12 ділянок, які нині ремонтують на автодорозі Н-16 у всіх районах Черкаської області у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Загалом цьогоріч планують відновити 115,1 км цієї автодороги.

Торік у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом було відновлено дорожнє покриття на 67,2 км.

Автодорога державного значення Н-16 – однієї з ключових транспортних артерій Черкащини, дорога, що проходить через всю область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною частиною, з містом Умань. Починається від міста Золотоноша, і проходить через міста Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань. Є найдовшою автодорогою Черкащини, протяжність Н-16 становить 208,1 км.

За інформацією пресслужби САД у Черкаській області

Стрічка новин