Підрядник показав, як змінилася траса Н-08 на Черкащині

Автодорога із Києва до Черкас в межах Черкаської області – тепер з сучасним дорожнім покриттям європейського зразка загальною товщиною понад 50 см. Автострада відремонтувала майже 40 км траси Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь на Черкащині.

Відновлення кілометрів завершили капітальним ремонтом ділянки від межі з Київською областю до повороту на м. Канів у с. Софіївка Золотоніського району.

До початку робіт ділянка була у незадовільному стані та капітально не ремонтувалася з 90-х років минулого століття. Тепер тут можна їхати з комфортом. У ході відновлення використовували найновітнішу техніку, зокрема, при влаштуванні верхнього шару покриття застосовували сучасний перевантажувач VÖGELE. Ця машина забезпечує безперебійну подачу суміші у асфальтоукладач, що гарантує найвищу якість укладання.
Також підрядник встановить нову стелу на межі регіонів та перше електронне інформаційне табло у Черкаській області.

Всього цьогоріч Автострада відновила на Черкащині 75 км доріг.