Олександр Скічко розповів про спортивне #ВеликеБудівництво на Черкащині

Спортивну інфраструктуру розбудовують в області завдяки програмі Президента #ВеликеБудівництво. При цьому змінюють підходи до фізичного виховання дітей. На цьому наголосив очільник Черкащини Олександр Скічко.

– Там, де колись були пустирі, морально та фізично «втомлені» майданчики, сьогодні з’являються сучасні спортивні об’єкти, – зазначив він. – Один із таких – стадіон на базі Тальнівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія». Це об’єкт програми Президента #ВеликеБудівництво. Тут облаштували футбольне поле з поліуретановим покриттям, п’ять легкоатлетичних доріжок, трибуни й освітлення, а ще кілька локацій для занять різними видами спорту.

Нагадаємо, цьогоріч за програмою Президента України в області реконструюють 7 спортивних об’єктів.