Очільник області оглянув об’єкти спортивної інфраструктури Золотоноші

Стадіон та критий басейн гімназії ім. С.Д. Скляренка у ході робочого візиту в Золотоношу оглянув голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук. Про результати відвідин від інформує у своєму телеграм-каналі.

Один із об’єктів проекту #Великебудівництво – стадіон в місті Золотоноша. Вартість проекту – 8 мільйонів гривень. За планом, тут має бути будівництво основного футбольного поля, майданчик для волейболу та баскетболу, благоустрій прилеглої території.

– Об’єкт важливий, – відзначає Сергій Сергійчук. – Стадіон в самісінькому центрі міста, поряд – міська влада споруджує парк. У комплексі має бути чудова спортивно-відпочинкова зона для всіх жителів міста та району. Але будівельна готовність лише 58%. Дав завдання підрядникам пришвидшити темпи виконання робіт. До 1 грудня за планом стадіон має бути зданий в експлуатацію!

Ще один цікавий об’єкт, який оглянув очільник області на Золотоніщині, – недобуд критого басейну гімназії ім. С.Д. Скляренка.

– Місцеві добре знають про це будівництво та вже майже 5 років чекають на завершення, – додає посадовець. – Ще в 2016-му році на будівництво спрямували 8,6 млн грн. За ці кошти виконали земляні роботи, будівництво підвальних приміщень, заклали фундамент та здійснили бетонні роботи. Уже коштом місцевого бюджету встановили чашу басейну, дах, електромережу, конструкції для вітражів. За експертним звітом, для завершення необхідні близько 14 млн грн. Дуже хотілося, щоб у Золотоноші таки з’явився перший басейн такого масштабу. Будемо розглядати варіант подачі проекту на конкурс ДФРР.