«Обхід Тального став проїзним», – Олександр Скічко

Перші автівки вже тестують нову дорогу від Соколівочки і до колишнього аеродрому поблизу міста Тальне. Обхід міста сьогодні відкрили для проїзду після ремонту в межах програми Президента #ВеликеБудівництво. Про це інформує очільник області Олександр Скічко.

– Колись розбита, а тепер комфортно проїзна, – відзначив голова ОДА. – Це частина автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Найдовшої на Черкащині. За два роки завдяки програмі Президента #ВеликеБудівництво ми її оновили практично на всій протяжності: 67 км торік і майже 128 км цьогоріч. Наша незмінна мета – «зшити» Черкащину якісними дорогами!

Автодорога державного значення Н-16 – маршрут, що проходить через всю область зі сходу на захід. Починається від Золотоноші, проходить через міста Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань. Є найдовшою автодорогою Черкащини, протяжність Н-16 становить 208,1 км.