На Уманщині розпочали укладати вирівнюючий шар асфальтобетону на автодорозі міжнародного значення М–12

Дорожники розпочали влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону на автодорозі міжнародного значення М–12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка в Уманському району на ділянці км 556+824 – км 560+224. Загалом на 3,4 км дороги М–12 триває ремонт проїзної частини: завершується фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття та зрізування порослі.

Продовжуються роботи із влаштування поширення проїжджої частини автодороги, влаштування основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та заміна дорожнього конструктиву на деяких ділянках автодороги.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

У межах програми Президента України «Велике будівництво» буде відновлено ділянку протяжністю 3,4 км, починаючи від кільцевої транспортної розв’язки біля м. Умань на пересіченні автодоріг М-12 та Н-16 і до дороги на село Гроздеве.

Поточний середній ремонт цієї ділянки автодороги М–12 заплановано завершити цього року. Цього року у межах #Великебудівництво вже завершено ремонт іншою ділянки автодороги М-12 – відремонтовано та введено в експлуатацію понад 7,4 км автодороги на обході міста Умань.

Цього року на автодорозі державного значення М–12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка відремонтують 10,8 км дорожнього покриття.

За інформацією САД у Черкаській області