На Черкащині стартував ремонт двох ділянок однієї з ключових транспортних артерій регіону

У межах президентської програми #ВеликеБудівництво» на 19 км дороги Н-16 стартував капітальний ремонт. Йдеться про дві ділянки: 10 км від закінчення села Соколівочка і до колишнього аеродрому поблизу міста Тальне (км 171+000 – км 181+000) та 9 км від закінчення села Легедзине і до початку села Доброводи Уманського району (км 197+300 – км 206+000).

Наразі на обході м. Тальне проводиться фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття, влаштування поширення, вирізання порослі, демонтаж облаштування дороги (бетонні стовпчики, тросове огородження і т.д.) та розпочався ремонт водопропускних труб під автодорогою.

У рамках капітального ремонту влаштуємо новий конструктив дорожнього одягу: основу зі щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

На ділянці км 197+300 – км 206+000 між селами Легедзино та Доброводи розпочалося фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття, вирізання порослі, зняття рослинного ґрунту та розпочався ремонт водопропускних труб.
Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».
Автодорога державного значення Н-16 – маршрут, що проходить через всю область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною частиною, з містом Умань. Починається від міста Золотоноша, і проходить через міста Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань.

Є найдовшою автодорогою Черкащини, протяжність Н-16 становить 208,1 км.

Загалом, у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань протягом 2020-2021 рр буде відремонтовано 103 км.