Міністр розвитку громад та територій оглядає об’єкти #ВеликогоБудівництва на Черкащині

Сьогодні на Черкащині із робочим візитом перебуває Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Разом із головою Черкаської ОДА Олександром Скічком вони оглядають об’єкти інфраструктури, які планують реалізувати в межах програми Президента “Велике будівництво”.

Першою відвідали Золотоніську гімназію імені С.Д. Скляренка, там заплановане завершення довгобуду – басейну. За словами Олексія Чернишова, на кожному об’єкті мають бути враховані вимоги інклюзивності.

– Ми не даватимемо дозволу на відкриття жодного об’єкту, де не враховані інклюзивні вимоги. На сьогодні маємо 540 об’єктів, які будуватимемо в межах програми “Велике будівництво”. Всі вони мають бути інклюзивними, – наголосив Чернишов.

Далі міністр регіонального розвитку разом з очільником Черкащини відвідали Канів. Тут оглянули ще один об’єкт – будівництво Будинку культури під Шевченківський культурний центр, який вже визначено як знаковий об’єкт на території області. Його будівництво планують закінчити цьогоріч в рамках підготовки до відзначення 30-ї річниці Незалежності України.

– Основна вимога для нас зараз – інклюзія. Проект Будинку культури робився ще за минулими ДБНами і в нас таких прикладів по Україні чимало. Інклюзія означає, що люди з обмеженими можливостями повинні мати так само зручний доступ. Тому ще є час, щоб щось виправити. Цей об’єкт – крутий. Символ міста, регіону та навіть країни, вдало спроектований і якщо хочемо його завершити, то давайте зробимо це належним чином, – наголосив пан міністр.

У Черкасах Міністр огляне Черкаську обласну лікарню, що забезпечує надання високоспеціалізованої медичної допомоги третинного рівня дорослому населенню, включаючи вагітних жінок та новонароджених дітей. Також комунальний заклад «Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра Черкаської обласної ради». Роботи з реконструкції якого в повному обсязі завершено 10.11.2020.

На завершення робочої поїздки Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов огляне Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка після реконструкції.