«Мета – «зшити» Дубіївку та Руську Поляну», – Олександр Скічко

Ділянку дороги, яка об’єднує Руську Поляну та Дубіївку відремонтували у стислі терміни. Дорожники відновили 3 кілометри автошляху за 3 тижні. Втім у планах – повністю відремонтувати цей автошлях, каже очільник Черкащини Олександр Скічко.

Ця дорога з’єднує два населених пункти однієї територіального громади та є дуже важливою для місцевих жителів. Однак, її не ремонтували десятиліттями. Аби забезпечити проїзд, місцеві жителі навіть ремонтували його власними силами.

– 3 кілометри за 3 тижні – це про ремонт дороги місцевого значення Геронимівка – Руська Поляна – Дубіївка, – зазначає Олександр Скічко. – Востаннє її капітально ремонтували ще за радянських часів. Поки підрядник завершує роботи, ми працюємо над проєктом і пошуком ресурсів, аби продовжити ремонт далі. Мета – «зшити» Дубіївку та Руську Поляну. Адже це одна тергромада, для жителів надзвичайно важливо.

Відзначимо, цього року у Черкаському районі запланували відновити завдяки капітальному або середньому поточному ремонту місцевих доріг та вулиць у населених пунктах на 198,4 млн грн. Проводять роботи в межах програми Президента #ВеликеБудівництво.