Медична онова: у Корсунській лікарні відкрили відремонтоване приймальне відділення

В області тривають якісні медичні зміни. Приймальне діагностичне відділення невідкладної допомоги запустили в роботу в Корсунь-Шевченківській багатопрофільній лікарні. Оглянув його очільник Черкащини Олександр Скічко.

Кабінети ультразвукової діагностики, томографії, ендоскопії, сучасна лабораторія, реанімаційний блокдля надання інтенсивної терапії для тяжких пацієнтів, палати для тимчасового перебування хворих, які потребують нетривалого медичного нагляду. Такого якісного оновлення корсунчани чекали давно. Втілити такі медичні зміни вдалося завдяки програмі Президента України #ВеликеБудівництво.

– Це приклад того, якими справді мають бути медичні послуги в наших лікувальних закладах для пацієнтіві ставлення до фахівців, які тут працюють, – переконаний Олександр Скічко. – Такі онови – це вагомі кроки в напрямі розвитку медичної галузі Черкащини. Відділення в Корсунській лікарні вже п’яте, яке запрацювало на Черкащині. Загалом їх за програмою Президента України #ВеликеБудівництвозапустимо в роботу вісім. Ми маємо багато медичних проектів на цей рік, адже розвиток саме цієї галузі – пріоритет.

Загалом на устаткування та обладнання відділення витратили 5,7 млн грн. Повністю оновили внутрішні мережі, провели ремонт кабінетів та, головне, придбали нове обладнання. Незабаром запустять в роботу кабінет томографії, якого так очікували пацієнти всієї громади.

– Окремий предмет гордості – лабораторія, – відзначає директор КНП «Корсунь-Шевченківська багатопрофільна лікарня» Олександр Матвієнко. – Тут можемо у будь-який момент провести найнеобхідніші аналізи для визначення стану пацієнта, точної діагностики та в подальшому – призначення йому правильного лікування. Загалом щорічно ми обслуговуємо близько 6 тисяч стаціонарних пацієнтів із Корсуня та прилеглих сіл. Тож таке відділення стане поштовхом до того, аби лікувати наших громадян якісно.