Лариса Кошова відвідала «Країну добра» з робочим візитом

З робочим візитом завітали в Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра» заступниця голови ОДА Лариса Кошова зі заступницею начальника Управління освіти і науки ОДА Оксаною Сімушіною.

Під час перебування у закладі вони ознайомилися з освітнім процесом, матеріально-технічною базою та організацією харчування вихованців.

«Приємно здивована рівнем оснащення центру й ставленням педагогів до своєї роботи. Діти зацікавлені процесом навчання та, що головне – радісні й відкриті до вивчення нового», – зазначає Лариса Кошова.

У 2020 році навчально-реабілітаційний центр реконструйовали в межах програми Президента «Велике будівництво». Завдяки цьому в центрі з’явилися нові приміщення для цілодобового перебування вихованців та сучасна спортивна зала. Крім цього, тут функціонує реабілітаційне відділення для дітлахів із усієї області. Нині в закладі постійно навчається понад сотня дітей.

Серед головних завдань діяльності колективу закладу – забезпечення права дітей з порушеннями слуху та мовлення, які потребують корекції фізичного, розумового розвитку; здобуття певного освітнього рівня загальної середньої освіти шляхом спеціально організованого навчально-виховного процесу в комплексі з корекційно-розвитковою роботою, медичною реабілітацією.

За інформацією Управління освіти та науки Черкаської ОДА