«Це – тільки початок змін в обласній лікарні», – Олександр Скічко на відкритті відділення екстреної меддопомоги

Сучасно обладнане та капітально відремонтоване. У Черкаській обласній лікарні запустили в роботу приймальне відділення. Діє воно на першому поверсі хірургічного корпусу. За словами очільника Черкащини Олександра Скічка, воно є взірцевим для всього закладу.

Капітальний ремонт приміщень провели завдяки програмі Президента України #ВеликеБудівництво. Вартували всі роботи майже 14,5 млн грн. Обладнали та оформили приміщення відповідно до брендбуку, каже головний лікар закладу Олександр Дудник.

– Ми розмежували зони планової та екстреної госпіталізації, розмістили поруч із входом протишокову палату, як того вимагає протокол, аби ближче та оперативніше надавати екстрену допомогу пацієнтові, – додає він. – Палата обладнана дефібрилятором, спеціальною апаратурою, ШВЛ-ом. У нас є новітній комп’ютерний томограф. Він нині один із найкращих в Україні.

У відділенні приймають пацієнтів. Тож приміщення та обладнання медики вже випробували «на практиці».

– Це приймальне відділення зразок того, який вигляд повинна мати вся обласна лікарня, – наголосив голова ОДА Олександр Скічко. – На цей рік ми запланували реконструкцію її чотирьох корпусів. Паралельно робимо проекти на внутрішню реконструкцію, аби це був комплексний об’єкт, який змінить і підхід, і якість надання послуг для пацієнтів.

Олександр Скічко нагадав, що розвиток медицини – в пріоритеті для обласної влади. Зараз, завдячуючи програмі Президента України #ВеликеБудівництво, на Черкащині запускають в роботу приймальні відділення.

Наразі Черкаська обласна лікарня є опорною. Тут надають високоспеціалізовану медичну допомогу. Працюють з пацієнтами понад 1,5 тисячі медичних працівників. Потужність лікарні становить 860 ліжок, 140 з яких передбачені для прийому пацієнтів з коронавірусною хворобою.

Стрічка новин