«Це – реальні кроки з оновлення медичної галузі області», – Олександр Скічко на відкритті приймального відділення Канівської ЦРЛ

Потужне, сучасно обладнане приймальне відділення нині запрацювало у Канівській районній лікарні. Тут обслуговуватимуть близько 50-ти тисяч громадян. Такі «відкриття» – лише початок оновлення медичних установ Черкащини, певен очільник області Олександр Скічко. Він сьогодні завітав на запуск цього об’єкту.

Реалізували проект державник коштом завдяки програмі Президента #ВеликеБудівництво. На ремонт і облаштування відділення спрямували понад 7 млн 600 тис. грн.

– Цей тиждень на Черкащині минає під знаком програми Президента України #ВеликеБудівництво, адже ми відкриваємо завершені об’єкти, – зазначив голова ОДА у своєму телеграм-каналі. – Напередодні у Смілі запрацювало відділення екстреної допомоги. Сьогодні – приймальне відділення Канівської центральної районної лікарні. Цей проект реалізували державним коштом, і кожна вкладена гривня тепер працюватиме на пацієнтів і персонал лікарні. Ось так, як тут, має бути і в решті відділень. Це лише наші  перші кроки з оновлення медичної інфраструктури області.

Розпочали роботи у відділенні наприкінці минулого року. Відтоді тут замінили всі внутрішні мережі, відновили приміщення, зробили тут сучасний свіжий ремонт. Також провели обмеблювання, завезли нову медичну техніку. Зокрема апарат УЗД та томограф. Коштом місцевого бюджету докуповують й інше обладнання.

Нагадаємо, що відділення відновлюють у таких закладах:

– Черкаська обласна лікарня;
– ІІІ Черкаська міська лікарня;
– Смілянська міська лікарня;
– Уманська міська лікарня;
– Звенигородська центральна районна лікарня;
– Золотоніська центральна районна лікарня;
– Канівська центральна районна лікарня;
– Корсунь-Шевченківська центральна районна лікарня.