«900 учнів відтепер мають абсолютно нові умови шкільного життя», – Олександр Скічко про капітальний ремонт Тальнівської школи

Стратегія програми «Велике Будівництво» – реанімувати або створювати найбільш значущі інфраструктурні об’єкти для українців. Причому йдеться не тільки про дороги, а про всю розбудову країни. І якість цього процесу – в його комплексності. Тому на Черкащині у 2020 році відремонтували низку об’єктів, серед яких заклади освіти.

Про це пише голова Черкаської ОДА Олександр Скічко у «Фейсбуці».

Торік відновили чотири школи Черкащини. Серед таких – Тальнівська ЗОШ №2. За 50 років існування тут жодного разу не було капітального ремонту. При цьому школа має найбільшу кількість дітей у районі. Дірява покрівля, пліснява в кабінетах, обдерта плитка – в таких умовах доводилося перебувати у приміщенні дітям і вчителям.

Всього за півроку школу капітально осучаснили й покращили: фасад утеплили, покрівлю й вікна повністю замінили. Сьогодні це вже абсолютно нові умови шкільного життя для майже 900 учнів та їхніх педагогів.

Загальна вартість проекту – близько 8,5 млн грн. 20 % співфінансування взяла на себе територіальна громада.

Також у цьому році в рамках президентської програми на Черкащині капітально відремонтують Шполянський дитячий садочок № 3 та школу № 11 у Смілі. А також проведуть термомодернізацію в Білозірському ліцеї й Маньківській школі № 1. З нуля зводиться масштабний інклюзивний проект – дитячий садок на Митниці.