Відділ «Центр допомоги учасникам АТО

Відділ «Центр допомоги учасникам АТО» Черкаського обласного контактного центру

Гаряча лінія підтримки учасників АТО та їх сімей 0 800 508 876

 

З метою об’єднати зусилля органів влади, громадських об’єднань та силових структур для ефективного вирішення проблем учасників АТО на базі Черкаського обласного контактного центру створений відділ «Центр допомоги учасникам антитерористичної операції».
Відділ у своїй роботі використовує гарячу лінію, здійснює анкетування демобілізованих військовослужбовців з метою вивчення та узагальнення їх проблемних питань.
Фахівці відділу, на підставі порушених питань під час анкетування та відповідно до компетенції, разом зі структурними підрозділами обласної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, центральними органами виконавчої влади здійснюють заходи для їх вирішення.
Учасники антитерористичної операції та ООС, родини загиблих бійців зможуть отримати вичерпну інформацію, консультацію та допомогу щодо надання статусу учасника АТО, отримання матеріальної допомоги, оздоровлення, постановку на квартирну чергу чи отримання житла, вирішення проблем із наданням земельної ділянки тощо.

Відділ «Центр допомоги учасникам АТО» ЧОКЦ знаходиться за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка 185, каб. 133, 135.

Графік роботи: понеділок-четвер – з 09:00 до 18:15
п’ятниця – з 09:00 до 17:00
тел. 31-90-27, 31-90-28, 31-90-30

Корисна інформація:

Довідник норм забезпечення військовослужбовців
Життя після АТО
Пільги, переваги та додаткові гарантії для учасників АТО

Анонси