Святий Миколай відкриє на Черкащині власну Резиденцію

Дещо дивовижне трапиться у грудні цього року… У той час, коли кожна дитина чекатиме омріяного подарунку під подушку, а кожен дорослий у душі сподіватиметься на справжнє диво, головний добродійник покличе українців до себе у гості – на Фестиваль Святого Миколая!
Святий Миколай розпочне свій шлях із самого серця країни – з першої козацької столиці, Чигирина. 17-18 грудня тут збуватимуться мрії дітей та дорослих, тут кожен українець знову згадає як це – вірити в диво, вірити в краще, вірити, що все обов’язково буде добре!
Фестиваль Святого Миколая відбуватиметься вже вдруге. Торік він здійснив мрії більш як півтори тисячі дітей – вони отримали безкоштовні подарунки, можливість розважатися досхочу на локації атракцій, а головне – для кожного маленького відвідувача Миколай знайшов час, пораду чи просто добре слово. Загалом Фестиваль відвідало більш як три тисячі гостей.
Цього року Фестиваль Святого Миколая стане ще більш грандіозним дійством! Два дні фесту запам’ятаються:
– кращими колядками та щедрівками у виконанні професійних та аматорських колективів України – під час Всеукраїнського конкурсу колядок та щедрівок
– мотиваційними виступами «сучасних Миколаїв» – українців, які відомі своїми добрими справами і діяльністю на благо країни. А це – і олімпійські чемпіони, і науковці, і потужні лідери думок. Вони надихатимуть гостей фесту на нові звершення під час «Зльоту сучасних Чудотворців»
– квестом для всіх малих бешкетників «Знайди шлях до Миколая!», наприкінці якого дітей чекатиме зустріч із головним українським чудотворцем та благодійником
– Фестивалем гарячихнапоїв та смаколиків
– колоритним ярмарком «Казкова столиця»
– масштабною «Ялинковою Алеєю», котру вінчатиме велетенський Дідух Бажань
– майстер-класами та атракціями
– безкоштовними подарунками для всіх діток.
Фестиваль відбуватиметься на території Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» та стане територією див для дітей від 3 до 103 років. Підтримку казковому дійству вже виявили українські зірки і справжні помічники Святого Миколая – співачки Тоня Матвієнко, Анжеліка Рудницька, оперна діва Олена Гребенюк, гурт VRODA.
Захід відбудеться за ініціативи Громадянського руху «За процвітання Черкащини» та за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації.
Більше інформації на сайті:http://fest.kolodar.org/

Анонси