Вихованці Уманської спортивної школи отримали “веслувальний” подарунок

Уманській дитячо-юнацькій спортивній школі передали інвентар для занять. Весла вручив майбутнім чемпіонам перший віце-президент Федерації каное України, президент Української Федерації з греблі на човнах “Дракон” Валерій Моргун.

Він вже другий рік поспіль відвідує змагання Кубку України «Уманська регата» з веслування на байдарках і каное серед ветеранів, які відбулися цими вихідними. І вже вдруге поспіль й сам брав участь у змаганнях. Разом з киянкою Тетяною Лічман здобув “бронзу” на дистанції 200 метрів.

Під час урочистого параду відкриття спортивний інвентар вручили очільнику Уманської ДЮСШ №1 Юра Деренюк. Натепер вартість одного весла становить 410 євро.

– Дуже хочу, щоб цей подарунок став у нагоді юним спортсменам, з яких у майбутньому виростуть чемпіони України, Європи, світу, Олімпійських ігор та й взагалі – гідні спортсмени та достойні «Люди». Мені дуже подобається веслувальний канал в Умані і я високо ціную вклад небайдужих спортсменів-ветеранів, які декілька років поспіль працюють над облаштуванням дистанції. Й надалі допомагатиму спортсменам, адже розумію, що хороший спортивний інвентар не може коштувати дешево, – зазначив у виступі перший віце-президент федерації каное України Валерій Моргун.

Загалом в Умані беруться розвивати водні види спорту, відзначила очільниця міста Ірина Плетньова. Нині тут працюют над встановленням фінішної вишки. Вона необхідна для того, щоб приймати змагання Всеукраїнського рівня.

Стрічка новин