Черкаський борець став чемпіоном міжнародних змагань

Черкаський борець Олександр Примаченко виборов золото міжнародних змагань і став першим номером національної збірної. Про це повідомляє Федерація греко-римської боротьби Черкас.

У Запоріжжі 30-31 січня відбувся 26-ий Міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юніорів 2001-2004 р.н., присвячений пам’яті майстра спорту СРСР Євгена Трухіна. Участь у змаганнях взяли одні з найсильніших юніорів України та Польщі.

Черкаси на змаганнях представляли троє борців: Олександр Примаченко, Нікіта Боровик та Нікіта Гордієнко.

Олександр Примаченко виборов абсолютну перемогу та став чемпіоном, він посів 1-ше місце у ваговій категорії до 87 кг, подолавши 4-х сильних суперників. Спортсмен також увійшов до збірної команди України першим номером серед молоді і запрошений на тренувальні збори на олімпійську базу у Конча-Заспі під Києвом.

Нікіта Боровик здобув 5-те місце, отримав 2 перемоги у ваговій категорії до 63 кг.

Нікіта Гордієнко посів 7-ме місце, 2 перемоги у ваговій категорії до 67 кг.