Захисників і захисниць вітали на Черкащині

Захисників і захисниць вітали на ЧеркащиніТі, хто не здався й бореться. Напередодні Дня захисників і захисниць України на Черкащині відзначили сильних, незламних і нескорених. Нагороди їм вручив очільник області Ігор Табурець. 

Урочистий захід відбувся на площі біля пам’ятника Богдану Хмельницькому в обласному центрі. 

Цьогоріч ми вперше відзначатимемо День захисників і захисниць України 1 жовтня,  – наголосив начальник ОВА. – Головне лишається незмінним: ми шануємо своїх героїв. 

Ігор Табурець від громади подякувати захисникам і захисницям, а також вручив нагороди – як державні, так і обласні. Зокрема, медалі “За військову службу Україні”, ордени “За заслуги” ІІІ ступеня,  нагрудні знаки Міністерства оборони України “Знак пошани”, почесні нагрудні знаки Головнокомандувача Збройних Сил України “Золотий хрест“, “Срібний хрест” та “Хрест Військова честь”, а також обласні відзнаки “Холодний Яр”.

– Дякуємо кожному, хто боровся за нашу незалежність у минулому і хто бореться за неї нині, – сказав начальник ОВА. –  Пам’ятаємо кожного героя, хто повернувся з поля бою на щиті.

Цьогоріч на державному рівні вперше відзначатимуть День захисників та захисниць України 1 жовтня. Цієї неділі вся країна о 9.00 на хвилину зупиниться, щоб ушанувати подвиг людей, які загинули, захищаючи державу та українців.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин