З обласного бюджету виділили 350 тис гривень для нагальних потреб театру

cherk9На придбання музично-акустичної апаратури та пального для забезпечення активної роботи колективу Черкаського обласного музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка в особливих умовах з обласного бюджету за рахунок різних джерел виділили 350 тисяч гривень. Про це розповіла директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Кравченко.

Крім того, на останній сесії з обласного бюджету на реконструкцію приміщення театру, який постраждав при пожежі, виділили майже мільйон гривень.

− Загалом на ремонт Черкаського театру з бюджету поки що передбачено 1,4 мільйони гривень. На сесії, що відбулася 28 серпня, на реконструкцію будівлі виділили 442 тисячі гривень, а 17 вересня депутати проголосували за те, щоб направити на першочергові потреби з відбудови драмтеатру ще майже мільйон гривень, − пояснила директор Департаменту фінансів Наталія Кравченко.

Нагадуємо, що за попередніми оцінками, на ремонт театру необхідно 83 мільйони гривень, які мають надійти з державного, обласного та міського бюджетів, а також бюджетів усіх рівнів Черкащини. У першу чергу в театрі збираються розпочати ремонт і перепокрівлю даху, зміцнити пояс другого поверху, а також замінити вікна.

Стрічка новин