Учасники АТО можуть безкоштовно пролікуватися в санаторіях

ATO-704x400

Черкаська область отримала придбані за державний кошт 103 путівки на санаторно-курортне лікування учасників АТО. Як повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало під час засідання координаційного центру допомоги учасникам АТО та їхнім родинам, нині 67 черкаських бійців звернулися до органів соціального захисту з метою отримати путівки. З них: 64 – учасники бойових дій та 3 інваліди війни в зоні АТО.

Принагідно Руслан Олександрович звернувся до представників громадських організацій, аби вони активно інформували бійців про можливість отримати такі путівки.

– Для цього учаснику АТО необхідно оформити довідку за формою 070; посвідчення учасника бойових дій (якщо інвалід – посвідчення інваліда), а також довідку про проходження служби в зоні  антитерористичної операції, – наголосив Руслан Чикало.

Варто зазначити, що штатні офіцери, які служать в Збройних Силах України, УМВС, СБУ інших органах, отримують путівки через відповідні відомства, а мобілізовані бійці можуть їх одержати, звернувшись до органів соціального захисту залежно від місця проживання.

Водночас заступник голови – керівник апарату ОДА Віталій Коваль зазначив, що в обласному бюджеті будуть передбачені кошти для оздоровлення бійців АТО.

– Це близько 500 тисяч гривень, – сказав заступник голови. – Тому у випадку нестачі путівок чи за іншої потреби, область готова підтримати військовослужбовців, надаючи необхідні послуги, – наголосив Віталій Володимирович.

Стрічка новин