У 13 районах та містах області вже здійснюють закупівлі у системі ProZorro

20150415Лідером серед замовників зі здійснення закупівель став відділ освіти Чигиринської райдержадміністрації, який оголосив 15 закупівель. Також до цієї електронної системи вже долучилися Городищенський, Драбівський, Жашківський, Кам’янський, Канівський, Лисянський, Христинівський, Черкаський, Чорнобаївський райони, Черкаси, Золотоноша та Канів, повідомляють в Департаменті регіонального розвитку.

До закупівель через систему ProZorro поступово приєднуються підпорядковані установи структурних підрозділів ОДА.

– У кінці січня в облдержадміністрації прийняли розпорядження, згідно з яким через електронну систему ProZorro розпорядники коштів області мають здійснювати закупівлі товарів вартістю від 20 тис грн. Можна здійснювати електронні закупівлі й на менші суми, – зауваживдиректор Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Роман Карманнік. – До 1 серпня ми вже маємо повністю працювати у цій системі.

Довідково:

У системі ProZorro станом на 9 лютого зареєстровано 69 організаторів та оголошено 293 закупівлі, з них успішно завершених 65, не відбулося – 123. Планова сума оголошених закупівель товарів становить 12 млн грн., сума завершених – 1,39 млн грн., сума підписаних контрактів – 1,2 млн грн. Економія в Черкаській області становить у середньому 10-15 %, залежно від закупівлі.