Німецький інвестор, який працює на Черкащині вже 12 років, планує розширювати підприємство

дукра 2Про відповідні плани інвестор повідомив під час зустрічі з обласною владою.

Від української сторони на заході були присутні заступник голови ОДА Юрій Сас та директор Департаменту інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків Віталій Хиля. Німеччину представляли керівник проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» Фолькер Зассе та керівник німецько-українського ТОВ «ДУКРА агро» Йоханн Венцль.

ТОВ «ДУКРА агро» на Черкащині працює вже протягом 12 років та обробляє 2600 га землі у Маньківському і Тальнівському районах. Наразі ж у планах інвесторів побудова молочного комплексу  на 550 голів у селі Роги Маньківського району та комплексу з розведення великої рогатої худоби разом із збільшенням площ під кормові культури у с. Старі Бабани Уманського району.

Вартість презентованих інвестиційних проектів становить 3 млн євро, а їхня реалізація запланована на 2016-2020 рр.

Заступник голови ОДА Юрій Сас відзначив важливість роботи іноземних компаній на території України, адже вони задають високу планку у роботі і для місцевих виробників.

«Часто у іноземних інвесторах місцеві виробники вбачають не дорогих гостей, а конкурентів. І не даремно. Адже вони дійсно задають високі стандарти добропорядності у ділових стосунках, нульової толерантності до корупції та звісно ж – якості продукції чи виконання робіт. Як влада – ми готові заохочувати інвестиції у тваринництві, адже саме тут створюються додаткові робочі місця», – сказав Юрій Сас.

Крім того, заступник голови ОДА зауважив, що представники ТОВ «ДУКРА агро» запрошені взяти участь у «Інвестиційному форумі» Черкаської області, який відбудеться 18 вересня у Києві.

 

Стрічка новин