На свята Черкащину посилено охоронятимуть

IMG_7372
Правоохоронці, нацгвардійці й активісти пильнуватимуть спокій черкащан під час прийдешніх свят. Це аби унеможливити будь-які диверсії та провокації – як в обласному центрі, так і в районах. Про це йшлося на координаційній нараді в Черкаській ОДА.
За словами начальника обласного УМВС, усі місця масових заходів попередньо обстежать, а потім візьмуть під охорону. Задля злагодженості дій владців і правоохоронців в області вже розгорнули оперативний штаб.
– Особовий склад обласної міліції переведений на посилений варіант несення служби, – зауважує Владислав Пустовар. – Правопорядок охоронятимуть майже 700 працівників органів внутрішніх справ області, зокрема й військовослужбовці Національної гвардії України та громадські активісти.
Натепер в області проживають більше 46 тисяч ветеранів війни, на сотню тисяч більше дітей війни. Голова Черкаської ОДА закликав черкащан, а також посадовців не оминати увагою жодного. Особливо в ці святкові дні.
– Загалом же турбуватися про ветеранів війни минулої та нинішньої слід не лише напередодні 9 травня, а весь рік, – наголошує Юрій Ткаченко. – Задля поліпшення їхнього життя, а також якісного соціального та медичного обслуговування в області діє програма «Турбота». Торік ми профінансували її на майже 29 млн грн. По допомогу до органів соціального захисту населення області вже звернувся і 1021 учасник АТО. А статус учасника бойових дій на Черкащині отримали вже майже три сотні військовиків. Ми, нагадаю, вже ухвалили комплексну програму задля адаптації, реабілітації та підтримки бійців і їхніх родин.
Цьогоріч у заходах до Дня Перемоги братимуть участь як ветерани Другої світової війни, так і їхні героїчні нащадки, які нині борються за мир на Сході.