На Черкащині вже готуються до ремонтної кампанії доріг-2017, – очільник області

20161018_112918Проектні роботи з реконструкції низки дорожніх об’єктів уже розпочаті на Черкащині. Про це йшлося під час виїзної наради голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка із представниками Служби автомобільних доріг області й інституту «Укрдіпродор».

Серед таких об’єктів – черкаська дамба. Проектанти розроблять кілька варіантів її реконструкції. Представити їх обіцяють за кілька місяців. Як наголосив очільник області, дамба після реконструкції має бути максимально комфортною для водіїв. А тому тут планують облаштувати додаткове освітлення, паркувальні кишені та решту зручностей.

20161018_112858– Ми вже готуємося до ремонтної кампанії наших автошляхів-2017, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Визначили найпріорітетніші об’єкти й розпочали проектні роботи. Це все, аби максимально раніше мати на руках готові проекти їхньої реконструкції і звертатися по фінансування до «Укравтодору».

Нагадаємо, раніше очільник області заручився підтримкою Прем’єр-міністра України в питанні ремонту мосту через Дніпро. Володимир Гройсман, перебуваючи з робочим візитом на Черкащині, пообіцяв посприяти зі спрямуванням 1,5 млн грн на розроблення проектної документації.