Черкаські дорожники вимагають кадрових рішень

20150827_181924 (1)

Черкаським дорожникам увірвався терпець. Вони вимагають негайного звільнення начальника Служби автомобільних доріг області Андрія Мартинюка та його заступника Романа Швидкого. Чому – особисто пояснили голові Черкаської ОДА. Понад півсотні працівників філій «Облавтодору» в четвер увечері приїхали на розмову до Юрія Ткаченка. До неї долучилися і депутати обласної ради.

Із нинішнім начальником Служба автомобільних доріг області вже півтора року. За цей час, кажуть дорожники, вони вже вдосталь натерпілися від його стилю керівництва.

– Мартинюк досі не знає нікого, не спілкується навіть із керівниками райавтодорів і дільниць, – пояснює голова Черкаського об’єднання профспілкових організацій працівників дорожніх господарств Галина Овчаренко. – «Облавтодор» йому не потрібен. Працює, з ким йому вигідно. Виганяє досвідчених працівників, натомість наймає собі угодних. Такого терору у Службі, як зараз, я ще не бачила за 35 років роботи. Те, що в області зараз найгірші шляхи по країні, – відповідальність Мартинюка. Ми навіть чіткого плану роботи не маємо. Люди хочуть працювати, а немає як, не витримують. При цьому по 3-4 місяці не бачать зарплати.

20150827_183400

Жінку підтримують і решта присутніх. У кожного до керівництва Служби автомобільних доріг області – низка претензій і докорів. Кажуть: невдоволених в рази більше, вони – обрані представники від своїх колективів.

– Я розумію невдоволення дорожників, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Я неодноразово висловлював своє ставлення до роботи начальника Служби автомобільних доріг області. Також звертався і до його безпосереднього керівника з Укравтодору, до Мінінфраструктури. Обласна фінінспекція після своєї перевірки теж порушила питання про відповідність Мартинюка займаній посаді. Однак поки кадрове рішення компетентними на це органами не ухвалено. Більше того, сьогодні керівництво Служби автомобільних доріг навіть проігнорувало президію обласної ради. Депутати вимагатимуть звіту її начальника.

11913006_1628442834099697_1321966408_n

Очільник області запевнив протестувальників: їхнє звернення разом зі своїм негайно відправить до офіційного Києва. Дорожники за це подякували й наголосили: раптом у Кабміні їх не почують – поїдуть туди особисто.

Стрічка новин