Про встановлення граничного розміру плати за проживання в гуртожитках

ПРОЕКТ

м. Черкаси
Про встановлення граничного
розміру плати за проживання
в гуртожитках

 

Відповідно до ст. 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 № 1548 “Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)”:

1. Установити граничний розмір плати за проживання в гуртожитках (крім студентських гуртожитків) громадян України, осіб без громадянства та іноземців, які займають приміщення, що знаходяться у спільному користуванні кількох осіб, які не перебувають у сімейних відносинах, у розмірі 120 гривень за ліжко-місце за місяць з урахуванням ПДВ. До граничного розміру плати включено витрати на комунальні послуги.

Конкретний розмір плати за проживання в гуртожитках, в межах граничного, встановлюється їх власниками, виходячи з фактичних витрат на утримання гуртожитків.

У разі, коли встановлений граничний розмір плати за проживання в гуртожитку не відшкодовує фактичних витрат на їх утримання, власник гуртожитку вносить облдержадміністрації економічно обґрунтовані пропозиції щодо встановлення підвищеного розміру плати.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків та Головне управління економіки облдержадміністрації.

3. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Головному управлінні юстиції у Черкаській області, з дня оприлюднення у газеті „Нова Доба”.

Голова державної адміністрації

О.В. Черевко

Анонси