Про регіональний офіс міжнародного співробітництва

Офіс є консультативно-дорадчим органом та інформаційно-аналітичним майданчиком для систематизації даних, супроводження проектів та координації міжнародного співробітництва між усіма сторонами, які представлені в регіоні.

Під сторонами маються на увазі органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, міжнародні донори, благодійні фонди та неурядові громадські організації. Насправді, в Черкаській області вже працюють національні та міжнародні організації, які надають допомогу ВПО, працюють над відновленням пошкодженої інфраструктури та житла, займаються реабілітацією та покращенням медичного обслуговування, надають гуманітарну допомогу та інше. Проте, лише об’єднавши зусилля та працюючи разом, можна досягти значних результатів. Офіс і стане свого роду координаційним центром чи штабом, який забезпечить:

• співпрацю між заінтересованими сторонами всіх рівнів;
  • ефективне використання ресурсів;
  • контроль за використанням ресурсів;
  • економію часу стейкхолдерів;
  • консолідацію актуальної інформації в одному місці.

Основними завданнями Офісу є:

забезпечення взаємодії та співпраці між ОМС, органами державної влади та Офісом Президента України, підприємствами, установами та організаціями, представниками інститутів громадянського суспільства, а також міжнародними партнерами (організаціями, підприємствами, фондами);

– визначення та напрацювання пропозицій щодо пріоритетних напрямків та заходів у сфері відновлення інфраструктури, соціальній, гуманітарній сферах та у сфері відбудови і розвитку економіки, спрямованих на ліквідацію наслідків збройної агресії російської федерації проти України на території Черкаської області;

– здійснення фандрейзингу з метою залучення ресурсів для відбудови та розвитку Черкаської області.

Регіональний офіс міжнародного співробітництва Черкаської області створено Розпорядженням Черкаської обласної військової адміністрації від 1.06.2023 № 285: https://bit.ly/3KG3Ewd.