Повідомлення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при обласній державній адміністрації

07.07.2016

7 вересня 2016 року відбудуться установчі збори для формування нового складу Громадської ради при обласній державній адміністрації, за адресою: 18000, м. Черкаси, бульвар Т. Г. Шевченка, 185 (велика сесійна зала Будинку рад).

Початок зборів об 11.00 (при собі мати документ, що засвідчує особу).

Запрошуємо представників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі — інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства,які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю обласної державної адміністрації, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборахделегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування.

Склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при обласній державній адміністраціїзатвердженорозпорядженнямобласної державної адміністрації від 01.07.2016 №331 «Про ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при обласній державній адміністрації».

 

Затверджено

Розпорядження обласної

державної адміністрації 01.07.2016 № 331

Склад ініціативної групи
з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при обласній державній адміністрації

 

ВАСИЛЕНКО

В’ячеслав Олександрович

голова громадської організації „Федерація панкратіону в Черкаській області“ (за згодою)
ДЕРКАЧ

Олег Анатолійович

голова ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ „ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТИЧНИХ СИЛ“ (за згодою)
Д’ЯЧЕНКО

Наталія Олександрівна

голова правління ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ „СМІЛЯНСЬКА НАРОДНА РАДА“ (за згодою)
ЖУРАВЛЬОВА

Ольга Миколаївна

голова Черкаського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Інваліди села“ (за згодою)
КОШМАН

Юлія Сергіївна

член Черкаського міського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Фундація регіональних ініціатив“ (за згодою)
ЛАВРІНЕНКО

Назар Петрович

голова правління Черкаської обласної громадської організації „Українська Млинологічна Асоціація“
(за згодою)
ЛУГЕРЯ

Сергій Олександрович

голова правління ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ „ОБ’ЄДНАННЯ БІЙЦІВ РЕФОРМАТОРІВ“ (за згодою)
МАРТИНОВА

Ольга Михайлівна

голова Черкаського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України (за згодою)
ОВЧАРОВА

Тетяна Миколаївна

головний спеціаліст відділу охорони культурної спадщини, музейної справи, національностей
та з питань релігій управління культури
та взаємозв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації
ПІДНЕБЕСНИЙ

Юрій Дмитрович

голова правління громадської організації „ХРИСТИЯНСЬКИЙ ДУХОВНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЦЕНТР „ВОСКРЕСІННЯ“ (за згодою)
ТКАЧЕНКО

Людмила Миколаївна

голова екологічної асоціації „Екосвіт“
(за згодою)

 

Для участі в установчих зборах з 7липня по 5серпня(включно)до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаютьсяв паперовому вигляді:

  • рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
  • копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
  • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих  пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, — за період діяльності);
  • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

 

Зразки заяви та необхідних документів для участі в установчих зборах.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, якіособисто присутні на установчих зборахта кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Документи, оформленні належним чином, приймаються за адресою: 18000, м. Черкаси, бульвар Т.Г.Шевченка, 185, к. 151, з 9.00 до 17.30 (управління культури та взаємозв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації).

Електронні копії документів направляються на адресу e-mail:kon2015@ukr.net(у повідомленні вказати: «Про кандидатуру до складу ГР».

Телефон для довідок: (0472) 37-31-31, ОвчароваТетяна.

 

Ініціативна група з підготовки та проведення

установчих зборів для формування нового складу

Громадської ради при обласній державній адміністрації

Анонси